Aktuální kurzy

Vyberte si jeden z našich kurzů – od jednodenních po dlouhodobé. Rádi vás uvidíme!

Časté dotazy

Odpovědi na to, co vás nejvíce zajímá.

Jak funguje bonusový systém?

Máme radost, že se vám u nás dobře cvičí. Pokud hradíte lekce z kreditu, systém každý den kontroluje návštěvy za 5 týdnů zpět. Pokud za tuto dobu přijdete do studia minimálně 5x, nahrajeme vám na bonusový účet 10% z prochozené částky zpět. Za bonusové body si potom můžete koupit libovolnou lekci. Pokud přijdete za toto období 10x, nahrajeme vám na bonusový účet 15% z prochozené částky.

Jdu k vám poprvé. Jak se mám přihlásit?

Jsme rádi, že se k nám chystáte. Na stránce rozvrhu klikněte na lekci, na kterou chcete jít a systém vás navede na založení účtu. Online si můžete koupit buď jednotlivou lekci nebo si vložit kredit na účet.

Co když mám na lekci rezervaci a nemůžu na lekci přijít?

Pokud lekci zrušíte 3 hodiny před jejím začátkem, nic se neděje a peníze se vám vrátí zpět na kredit. V případě, že máte zakoupenou jednotlivou lekci, nevrací se částka na kredit ale tuto jednotlivou lekci je možné využít na jinou lekci.

Výjimku tvoří ranní lekce a sobotní lekce dopoledne, kdy je možné se bez sankce z lekce odhlásit 12 hodin před jejím začátkem. Pokud lekci zrušíte v kratší době, než výše uvedeno, vrátíme vám 50% z ceny lekce okamžitě na kredit a dalších 50% v případě, že se na vaše místo přihlásí někdo další. Lekce zakoupená jednotlivě v tomto případě propadá celá.

Zobrazit všechny časté dotazy

Zvolte si styl, který vám vyhovuje a rezervujte si u nás lekci.

Rozvrh lekcí
YOGAME+