Časté dotazy

Odpovědi na to, co vás nejvíce zajímá.

Je možné použít kartu Multisport?

Kartu Multisport budeme přijímat od 1.2.2022 na všechny 60min otevřené lekce.

Způsob rezervace lekcí zašleme emailem koncem ledna a zároveň vysvětlíme zde v "častých otázkách".

Jak funguje bonusový systém?

Máme radost, že se vám u nás dobře cvičí. Pokud hradíte lekce z kreditu, systém každý den kontroluje návštěvy za 5 týdnů zpět. Pokud za tuto dobu přijdete do studia minimálně 5x, nahrajeme vám na bonusový účet 10% z prochozené částky zpět. Za bonusové body si potom můžete koupit libovolnou lekci. Pokud přijdete za toto období 10x, nahrajeme vám na bonusový účet 15% z prochozené částky.

Jdu k vám poprvé. Jak se mám přihlásit?

Jsme rádi, že se k nám chystáte. Na stránce rozvrhu klikněte na lekci, na kterou chcete jít a systém vás navede na založení účtu. Online si můžete koupit buď jednotlivou lekci nebo si vložit kredit na účet.

Co když mám na lekci rezervaci a nemůžu na lekci přijít?

Pokud lekci zrušíte 3 hodiny před jejím začátkem, nic se neděje a peníze se vám vrátí zpět na kredit. V případě, že máte zakoupenou jednotlivou lekci, nevrací se částka na kredit ale tuto jednotlivou lekci je možné využít na jinou lekci.

Výjimku tvoří ranní lekce a sobotní lekce dopoledne, kdy je možné se bez sankce z lekce odhlásit 12 hodin před jejím začátkem. Pokud lekci zrušíte v kratší době, než výše uvedeno, vrátíme vám 50% z ceny lekce okamžitě na kredit a dalších 50% v případě, že se na vaše místo přihlásí někdo další. Lekce zakoupená jednotlivě v tomto případě propadá celá.

Nikdy jsem jógu necvičil/a . Jakou lekci si vybrat?

Jóga je pro všechny. Věkem i zkušenostmi. Pokud začínáte, je lepší volit jemnější styl jako je hatha jóga/hatha flow/ iyengar jóga. Přijďte si libovolnou lekci vyzkoušet a pokud vás jóga bude bavit, můžete se přihlásit na kurz pro začátečníky a postupně svou jógovou dovednost metodicky budovat. Oblíbené lekce vinyása jógy nejsou určeny pro začátečníky. Důvodem je plynulý a poměrně rychlý přechod mezi jednotlivými pozicemi a pro začátečníka toto může být náročné a způsobit zdravotní komplikaci.

Jsou ve studiu k dispozici podložky a pomůcky?

Ano. Ve studiu jsou zdarma k zapůjčení podložky a všechny potřebné pomůcky. Z hygienických důvodů doporučujeme mít podložku vlastní. Podložku si můžete u nás ve studiu koupit. A jako bonus vám z u nás zakoupené podložky nahrajeme na kredit až 20% z její ceny.

Akceptujete ve studiu platební karty?

Ano.

Jsou všechny lekce vhodné i pro těhotné?

V těhotenství je možné cvičit až po prvním trimestru a to pouze na lekcích speciálně určených pro těhotné. V současné době naše studio tyto lekce nenabízí.

Akceptujete benefitní programy od zaměstnavatelů?

Ano. Máme uzavřenou smlouvu s většinou poskytovatelů těchto benefitů (Edenred, Sodexo, Benefity.cz, Benefity plus). Vzhledem k výše provize, kterou těmto zprostředkovatelům platíme je možné hradit lekce/kurzy/kredit touto formou do max výše 50%. Tedy 50% formou benefiů a 50% hotovost/platební karta.

Zvolte si styl, který vám vyhovuje a rezervujte si u nás lekci.

Rozvrh lekcí