Naši skvělí lektořilektorky

Spolupracujeme s těmi nejlepšími už více než 11 let. Každý je vynikající v něčem jiném, ale za všechny dáme ruku do ohně. Přečtěte si, co pro ně jóga, cvičení a pohyb znamenají.

O studiu Yogame

Jsme místo, kde mohou lidé všech věkových kategorií cvičit jógu způsobem, který zcela respektuje původní principy těchto technik.

Najdete nás v Praze na Národní 21.

Styly cvičení

Říkají o nás

Daniela P.

Yogame je pro mne již mnoho let místem opravdové relaxace. Mám své oblíbené učitele, ale vyzkoušela jsem téměř všechny typy jógy a vždy to bylo skvělé. Ve studiu si moje tělo i mysl odpočine od práce, dětí, vnoučat... jsem jen já a jóga. Děkuji za lásku, se kterou svou práci děláte.

Petr H.

Yogame je moje nejoblíbenější studio, jelikož je umístěno v samém srdci Prahy na Národní třídě.Yogame je velmi precizně a seriózně vedené Honzou Zahradníkem, což je pro mě důležitá jistota, že tak krásná a svobodná aktivita má svoji hlavu i patu.

Gábina H.

Do studia YOGAME jsem poprve prišla těsně po jeho otevření a od té chvíle se doslova stalo součástí mého života. Profesionální  instruktoři jsou pro mne velkou inspirací. Skvělá atmosféra a lidi na jógové vlně, to mne tady baví!

Linda B.

Právě v Yogame jsem před šesti lety poprvé vstoupila na jógovou podložku. Přistupovali ke mně s respektem a empatií a tak to trvá dodnes. Do Yogame jsem vždy utíkala od ruchu náročného života a našla v něm klid, Buddhu a Honzův úsměv. Co víc si v centru Prahy přát? Je to láska napořád!