#Workshop

Jóga a zvuková lázeň s Petrou Koskovou a Stanislavem Abrahámem

Milí přátelé,

s velkou radostí a pokorou vás zvu na workshop, který mi leží nejen na srdci, ale je pro mě zároveň zdrojem nekonečné inspirace a vděčnosti.

„Ráda bych rozdávala radost z pohybu a praktikovala jógu s pokorou.“ Tato věta mě provází a dává směr mé cestě. Jóga pro mě není pouze cvičení na podložce, ale životní filozofie, která mi pomáhá nalézat odpovědi na otázky, které se mi v běžném životě vynořují. Je úžasné pozorovat, jak je vše propojené, a cítit vděčnost za možnost toto všechno sdílet a žít.

Jóga je pro mě jako umělkyni a herečce nezbytným prvkem stability a inspirace. Objevila jsem ji v roce 2009 a od té doby se mi stala nepostradatelnou součástí života. Moje lekce jógy nejsou nikdy stejné, protože vycházím především z potřeb a energie lidí, kteří se ke mně na lekce dostavují. Jsem intuitivní a ráda se přizpůsobuji skupině, se kterou právě jógu praktikuji. A když zrovna nevyučuji, ráda zpívám, zejména mantry, které mi dodávají sílu a klid.

Těším se na setkání s vámi na našem společném putování jógaovým světem.

S láskou a vděčností,

Petra

Zvukové krajiny s Stanislavem Abrahámem

Přijměte pozvání na meditativní zastavení v Zvukových krajinách s Stanislavem Abrahámem jako součást workshopu, kde se budete moci ponořit do hluboké relaxace. V závěru nedělního dne si dopřejte odpočinek ve světě zvuků, které vytváří velký gong, deštný sloup, zvonkohra a zpívající mísy.

Stanislav Abrahám je zvukový umělec, hudebník a pedagog s bohatým uměleckým zázemím. Jeho tvorba sahá od ambientní hudby a lidových melodií až po klubové rytmy a terénní nahrávky. Spolupracoval s mnoha umělci na různých audiovizuálních projektech, jako je taneční divadlo, live cinema, instalace, rozhlasové pořady a mapping. Jako pedagog vedl řadu workshopů zaměřených na umělecké nahrávání.

V současnosti se věnuje práci jako zvukový designér v Českém Rozhlase a rozvíjí svou muzikoterapeutickou praxi. Jeho vystoupení spojují laptopové ambientní plochy s terénními nahrávkami a živou hudbou na fujaru, gong nebo kameny.

Přijďte se nechat unést do světa zvuku a relaxace na workshop s Stanislavem Abrahámem.

Kdy: Neděle 26.5. 15:30-17:30

REZERVACE

Jdete do toho s námi? Přihlaste se a zarezervujte si své místo. Těšíme se na vás.

Hotovo. Brzy se vám ozveme.
Něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.

Další populární kurzy

Zobrazit všechny kurzy