1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Vědomé tělo –

seminář Iyengar jógy

s Jožou Rabarou

B. K. S. píše ve své knize Light on life o tom, jak předpokládáme, že inteligence sídlí výhradně v mozku. Jóga nás učí, že vědomí a inteligence prostupuje celým tělem. Musíme se naučit vytvořit soulad mezi vědomím těla a mysli.

Jak můžeme přeměnit jednoduchý pohyb těla na vědomou akci? Odpověď je jednoduchá. Skrze ásány. Jejich praktikováním měníme každou část těla v oko nahlížející do našeho nitra. Ne každou část těla totiž vidíme našima očima, každou buňku tla ale můžeme procítit.

Na workshopu se zaměříme zejména na pozice s oporou, ať to už budou židle, bolstery, cihly či jógová lana, která nám dovolí setrvat v pozicích delší dobu a tím dostaneme možnost se jim věnovat do hloubky. Kromě stojných pozic, které nás rozhýbají a rozehřejí se zaměříme i na inverze, tj obrácené pozice. Dále budeme procvičovat předklonové pozice pro zchlazení a zklidnění nervového systému.

Workshop je určený pro všechny úrovně.

Lektor Jožo Rabara

Jožo Rabara se józe začal věnovat v roce 2006. Od roku 2011 se věnuje Iyengar józe a v roce 2018 získal po tříletém studiu certifikát úrovně Introductory II. Iyengar jóga si Joža získala uceleností a systematičností rozvoje těla a duše. Díky ní začal do hloubky chápat své tělo, hledat souvislosti, rozvíjet to, co ho baví a překonávat to, co vnímá jako své nedostatky.

Jožovy lekce, používající hojně pomůcky, si vás získají přesností provedení pozic, důmyslnými průpravami, promyšlenými sestavami a úžasným množstvím variací. Postará se o to, aby pro vás pozice byly proveditelné a prospěšné, ať už máte zdravotní omezení nebo jste naprosto zdraví a zdatní. Jožo v sobě snoubí preciznost s vlídností, hloubku s lehkostí a jeho lekce jiskří osobitým humorem.

#atjenamdobre

přihlašte se na aktuálně vypsaný

seminář Iyengar jógy - Vědomé tělo

Seminář spadá do programu YOGAMEPLUS, tedy pokud k nám chodíte pravidelně,

načteme vám z ceny zpět až 15% na váš zákaznický účet.