Rezervace lekcí

OBECNÉ

1) Rezervace lekcí probíhají přes mobilní aplikaci „Yogame studio“, která je zdarma ke stažení v Apple store nebo Obchod play pro telefony s Android systémem.

2) Pokud nemáte možnost stáhnout si aplikaci do telefonu, rezervace lekcí je možná přes:

 https://clients.mindbodyonline.com/launch (ve vyhledavacím okénku je třeba vyhladat Yogame studio a poté provést přihlášení)

- pro přilhášení je ve vyhledavačí na výše uvedené stránce vyhledat Yogame studio 

- po vyhledání Yogame studia zvolit "select" (oranžové tlačítko)

- přihlásit se pomocí přihlašovacích údajů


MULTISPORT KARTA

Použití a rezervace s kartou Multisport se řídí pravidly, která naleznete ZDE

 

PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE

Stávající klienti:

Pro přihlášení použijte Váš email zadaný při registraci ve studiu. Heslo při prvním přihlášení si vytvoříte sami tak, že použijete funkci „zapomenuté heslo“ a na Váš email vám bude zaslán link, kde si můžete heslo vytvořit.

Noví klientí:

V aplikaci či na webovem rozhraní  https://clients.mindbodyonline.com/launch si vytvoříte účet (zadáním emailu a hesla) a poté provedete rezervaci. 

 

REZERVACE

- Jednotlivé lekce je možné rezervovat 1 týden předem. Každá lekce má vzhledem ke svému charakteru jinak nastavený maximální počet účastníků.

- 60 min lekce je možné rezervovat pouze s předem zakoupenou lekcí či balíčkem lekcí. 90 min lekce je možné rezervovat i bez předem zakoupených lekcí. 


ZAKOUPENÍ LEKCÍ

- lekce je možné zakoupit v hotovosti ve studiu nebo převodem na účet

- číslo účtu: 107-3049760207/0100  pro identifikaci platby do poznámky uveďte Váš email registrovaný s Vaším účtem ve studiu. Platba za lekce bude připsána během následujícího pracovního dne po odeslání platby. 

 

STORNO

Lekce je možné zrušit 7 hodin před jejich začátkem (výjimkou jsou Polední lekce, kdy je lhůta pro zrušení 1 hod). Pokud dojde ke zrušení v kratším termínu, než je výše uvedeno, je studio oprávněno lekci odečíst.