1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Masterclass

s Lucií Königovou

Pro nový školní rok jsme se spolu s Lucií rozhodli připravit pro vás 120 min masterclass na oblíbená a žádaná témata - ramena, hrudník, pevný & pružný krok i zdravá páteř.

jóga pro pevný a pružný krok

st 23. 9. 17:30 – 19:30

Jaké to je, volně se pohybovat a umět sedět s lehkostí jógina? Každá jógová pozice a většina pohybů v našem běžném životě odráží a využívá stabilitu i mobilitu našich kyčlí a měkkou hbitost našich chodidel. Zdravý rozsah pohybu v kyčlích nám umožňuje chodit, sedět, cvičit, stát, tančit a pohybovat se životem s lehkostí.

Na této prodloužené lekci se společně podíváme na to, proč nás ztuhlé a nepohyblivé či naopak nestabilní a hypermobilní kyčle omezují na podložce i mimo ni a jak s chodidly i kyčlemi pracovat, abychom díky józe směřovali k fyzické i energetické rovnováze celého těla.

jóga pro spokojenou páteř

st 30. 9. 17:30 – 19:30

Páteř odpovídá za veškerý náš pohyb. Vše, čím jsme, se nějak pojí s páteří – orgány, tkáně, systémy, vědomí, to vše se propojuje s páteří a jejími částmi. Když je páteř živá a nezatížená napětím a pohybovými i posturálními návyky, je aktivní a velmi snadno a citlivě reaguje. Pohyb by nás měl vést k pěstování odolnosti a vnitřní propojenosti a celistvosti, která umožňuje tělu, aby se pohybovalo harmonicky, zdravě a ladně - navenek i pocitově uvnitř. Na této prodloužené lekci si vyzkoušíte, jaké to může být a jak to může obohatit vaši jógovou praxi i běžný život.

Lektorka Lucie Königová

Lucie je certifikovanou lektorkou jógy a jógové terapie. Od roku 1998, kdy se józe začala věnovat, absolvovala celou řadu jógových výcviků, včetně Svastha Yoga and Ayurveda Training a Svastha Yoga Therapy Training s rodinou Mohanových, přímých pokračovatelů legendárního Krišnamačárji. Lucie vede učitelský výcvik Jóga jako vědomá cesta. Čerpá také z ájurvédy, kineziologie, přirozeného pohybu a řady somatických disciplín.

Lucie má výjimečné vnímání těla i mysli, osobitý styl výuky a bohaté zkušenosti s přizpůsobováním tradiční jógy dnešním tělům a myslím studentů. Její lekce jsou uceleným zážitkem pro tělo i duši, plně rozvíjející vnímavost. Lucie vyzařuje klid, vyrovnanost a laskavou moudrost, kterou ovšem probleskují zvídavost, hravost a spontánnost. Vyzkoušejte a vaše klouby i srdce vám poděkují!

#atjenamdobre

přihlašte se na aktuálně vypsané lekce a workshopy

s Lucií Königovou

Masterclass spadá do programu YOGAMEPLUS, tedy pokud k nám chodíte pravidelně,

načteme vám z ceny zpět až 15% na váš zákaznický účet.