1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Lenka Robinson

#atjenamdobre

Lenka Robinson je certifikovanou lektorkou Dynamické jógy dle Godfrey Deveroux a Šivánanda jógy. Absolvovala také výcvik všímavosti ve vztazích, RMT - relational mindfulness training. Účastní se meditačních kurzů a její lekce i život jsou provázané všímavostí. Lenka se zajímá se o moudrý a laskavý pohyb, který posiluje, prodlužuje, hladí a vrací tělo zpět do rovnováhy.
Lenka se inspiruje i u jiných pohybových metodik. V jejích lekcích vás čeká hravé, hloubavé, jemné a přitom vnitřně dynamické a výživné plynutí nejen jógovými pozicemi. Lenčina laskavost a současně strukturovaný přístup k moudrosti jógy jí získaly oblibu u mnoha věrných studentů a věříme, že okouzlí i vás!

Petra Pikkelová

Jógu bychom měli cvičit,
ať se nám lépe tančí životem

Petra Pikkelová je certifikovanou lektorkou jógy (Jivamukti Yoga, South Boston Vinyasa Yoga a Yin Yoga). Do jógy se zamilovala v roce 2002 v USA, kde tehdy žila a od té doby se jí změnil život. Petra věří, že praxe jógy nám může změnit pohled nejen na své tělo a myšlení, ale hlavně na svět, ve kterém žijeme.
Na svých hodinách učí dynamičtější vinyasa jógu, při které klade důraz na spojení dechu s pohybem. To vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při cvičení. Petřiny lekce jsou dynamické, doprovázené skvělými playlisty, hrou na harmonium, zpěvem manter a duchem New Yorku. Let's get the groove on!