Kurz Thai Yoga Masáže s Petrem Záveským

Co je Thai Yoga Masáž?


Thaiská masáž je unikátní masážní styl, zahrnující akupresuru, prvky jógy a reflexologii. 


Je to duchovní tanec, jóga pro dva lidi, původně praktikovaná v budhistických klášterech. Je především spirituálním cvičením, meditací v pohybu. Teoreticky, Thai yoga masáž je založena na konceptu energetických linií (sen). Prací na těchto liniích akupresurou a protahováním aktivujete a znovuobnovujete volnáý tok energie v našem těle, odstraňuje fyzické a emocionální bloky. Terapeut využívá váhu svého těla a pracuje palci, dlaněmi, lokty, chodidly a koleny. Jemné kolébání a rytmické stlačování v souladu s dechem navozuje pocit hlubokého uvolnění, vyrovnanosti a vnitřní pohody. 


Volný tok energie zlešuje krevní cirkulaci a odvádí z těla toxiny. Nervový systém se dostává do rovnováhy a tělo regeneruj. Po terapeutické stránce odstraňuje bolesti zad, krku, ramen, nohou, kolen apod. Pomáhá řešit problémy s trávením, nespavostí a stresem, zvětšuje dechovou kapacitu. Podporuje správné držení těla a jeho flexibilitu. Uvolňuje tělo od emocionálního napětí. Harmonizuje tělo, mysl a ducha. Thai yoga masáž se provádí na měkké podložce na podlaze, ve volném a pohodlném oděvu. 


Petr Záveský

Petr Záveský je bývalým profesionálním tanečníkem a tanečním pedagogem, ale v posledních patnácti letech se výhradně věnuje praxi a výuce thajské masáže a dalších forem tzv. “body work”


Své četné studijní pobyty v několika různýc masážních školách v Thaisku završil v roce 2017, kdy vystudoval v Thajské masážní škole TMC (Thai Massage School of Chiang Mai) až na úroveň učitele thajské masáže. 

V soušasnosti je přidruženým partnerem TMC, jedné z neprestižnějších a mezinárodně uznávaných masérských škol v Thaisku. 


Petr má bohaté pracovní zkušenosti, ať se týkají praxe či výuky thajských masáží od nás i ze zahraničí. V roce 2021-22 pracoval jako terapeut na prestižní klinice alternativní medicíny Buchinger-Wilhelmi v Marbelle (Španělsko)


Popis kurzu:

  • budete schopni praktikovat 1,5 hodinovou Thai yoga masáž
  • budete vyškoleni přesně podle stejných osnov, jako se učí v Thaisku
  • První stupeň obsahuje masáž celého těla a vybuduje základ pro případné další hlubší studium thajské masáže
  • naučíte se masážní techniky hlavy, krku, ramen, obličeje, zad na boku a obličejem dolu, paží, břicha, nohou, strečink a zakončení
  • studeni se také naučí obecné znalosti o Thai yoga masáži

Cena kurzu: 

Thai yoga masáže Level - I (18 hodin) - 7 500,-

Jdete do toho s námi? Přihlaste se a zarezervujte si své místo. Těšíme se na vás.

Hotovo. Brzy se vám ozveme.
Něco se nepovedlo. Zkuste to prosím znovu.

Další populární kurzy

Zobrazit všechny kurzy