Pětidenní ranní JOGÍNSKÁ OČISTA S AMANBIREM

Brzy ráno
27.4. - 1.5.
čas: 6:30-8:00

Cena: 2950 Kč
Záloha: 450 Kč

Rezervovat

Ráno
27.4. - 1.5.
čas: 8:15-9:45

Cena: 2950 Kč
Záloha: 450 Kč

Rezervovat

Připravili jsme pro vás opět jarní očistný a omlazující program založený na učení indického učitele Yogi Bhajana a na léčebných očistných technikách východní a ajurvédské medicíny.

Amanbir

Během pěti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegánsko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme léčebnými bylinami, poradenstvím a každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii a zmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.  

Joe Amanbir Young

Působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.

Osobní léčebné konzultace

Amanbir bude během svého pobytu v Praze poskytovat i osobní konzultace. Cena 1.200Kč. Možno objednat ve studiu Yogame nebo u Ireny Shanti. V případě potřeby zajistíme tlumočení.

VÍCE INFO na www.kundaliniprague.cz