Mobilita & Síla & Pohyb

Sobota odpoledne (horní část těla)
14.3.
čas: 13:00-15:00
lektor Petr Mutinský

Cena: 450 Kč
Záloha: 450 Kč

Úhrada prostřednictvím benefitních programů je možná do výše 50%

Rezervovat

Série tří Masterclass (14.3. - 2.5. - 23.5. )
14.3. - 23.5.
čas: 14.3.. a 23.5. 13:00-15:00, 2.5. 13:00-15:00
lektor Petr Mutinský

Cena: 950 Kč
Záloha: 950 Kč

Úhrada prostřednictvím benefitních programů možná do výše 500,-

Rezervovat

Sobota odpoledne (dolní část těla)
2.5.
čas: 10:00-12:00
lektor Petr Mutinský

Cena: 450 Kč
Záloha: 450 Kč

Úhrada prostřednictvím benefitních programů je možná do výše 50%

Rezervovat

Sobota dopoledne (střed těla & záda)
23.5.
čas: 13:00-15:00
lektor Petr Mutinský

Cena: 450 Kč
Záloha: 450 Kč

Úhrada prostřednictvím benefitních programů je možná do výše 50%

Rezervovat

Připravili jsme pro vás sérii tří Masterclass s Petrem Mutinským 

mobilita

Masterclass I - horní část těla

(záda, prsa, ramena, paže, lokty, zápěstí)

První lekce je zaměřená na kompletní posílení vrchní části těla. Nejprve si projdeme kompletně mobilitu, vysvětlíme si jak předcházet zraněním, jak s nimi zacházet, pokud nastanou, a jak cvičit jednotlivé svalové partie. Probereme si tak funkce zádového svalstva, hrudníku, ramen, bicepsů, tricepsů a předloktí. Vysvětlíme si, jakým způsobem volit správné cviky a metody pro posilování za cílem získání síly, nabrání svalové hmoty, nebo zpevnění a vyrýsování těla.

Masterclass II - dolní část těla

(hýždě, stehna, lýtka, kyčle, kolena, kotníky)

DNa druhé lekci se naučíme, jak kompletně procvičit spodní části těla. Poté, co si celkově projdeme mobilitu, si opět zaměříme na to, jak předcházet zraněním, jak s nimi zacházet, pokud nastanou, a jak cvičit jednotlivé svalové partie. Probereme si tak funkce hýždí, kvadricepsů, hamstringů, lýtek a chodidel. Vysvětlíme si, jak volit správné cviky a metody pro posilování za cílem získání síly, nabrání svalové hmoty, nebo zpevnění a vyrýsování těla.

Masterclass III - core & back

(posílení středu těla, dech, spinal waves, lokomoce)

Na závěrečné a třetí lekci společně projdeme dech, hluboký stabilizační systém, naučíme se tělo co nejvíce zpevnit, ale také co nejvíce uvolnit. Ukážeme si variace zlepšující jógovou praxi, cviky inspirované gymnastikou a kalistenikou. Podíváme se jak tělo zastabilizovat a posílit, jaké cviky jsou vhodné, jak se vyznat v obrovském množství cviků a které jsou efektivní. Společně probereme i důležitost dechu a ukážeme si, jak tělo více rozhýbat uvolnit ztuhlé svalstvo.

Petr

Petr Mutinský 

"Je důležité se věnovat tělu a mysli, neboť jsou to jediné věci, které tu s námi budou od začátku až do konce. Stojí za to je poznat a udělat si z nich přátele na celý život. Protože jedině potom můžeme život doopravdy žít."

Petr studuje druhý ročník oboru Psychologie na FF UK. Zajímá se o sebekoučování, otužování, jógu, tanec a pohyb. Sám je trenérem fitness a kalisteniky, terapeutem Dornovy metody a lektorem Qigongu. Skrz svou praxi se snaží dosáhnout ovládnutí těla a mysli, jak jen to je možné. Jeho hlavním cílem je cítit se dobře, ať už po fyzické, tak i psychické stránce. Skrze workshopy a osobní nebo skupinové lekce učí druhé, jak posilovat s vlastní vahou a své tělo lépe poznat.