"Magic Ten and Beyond " s Petrou Pikkelovou

Sobota dopoledne
25.1. - 25.1.
čas: 10:00 - 13:00
lektor Petra Pikkelová

Cena: 750 Kč
Záloha: 750 Kč

Rezervovat

Na workshopu Petry Pikkelové si popovídáme o tom, jak si vytvořit doma prostor pro praktikování jógy, oltář, jakou mantru zpívat a jak jednoduše meditovat. Poté vás Petra provede jednoduchou rozcvičkou (Magic Ten), jednoduchým dechovým cvičením (pranayama) a lekcí Jivamukti Spiritual Warrior

petra

Lekce Jivamukti Spiritual Warrior je rychlá, energetická a osvěžující a její struktura je pevná. Jedná se o plně vyváženou lekci, která zahrnuje zahřívací ásany, zpěv, nastavení záměru, surya namaskar, asány ve stoje, rotace, předklony, záklony, inverze, meditaci a relaxaci.

Co se na workshopu dozvíte?

Jak začnete svůj den, zbarví se celý den. Pokud chcete, aby vás přítomnost dobra vedla po celý den, připomeňte si zdroj dobra hned, jak se vzbudíte. Aby jste si tuto vlastnost mohli osvojit a vstávat v lepší náladě, je k tomu potřeba trénink. 

Ráno můžeme začít zpěvem mantry , připomenutím si, za co jsme v životě vděčni, krátkou meditací či praktikováním jogových asán.

Domů si odnesete nejen základní znalosti o tom, co je Jivamukti Joga, Magic ten a Spriritualní bojovník, vytištěný manuál asán, ale také uvědomění, že pravidelným praktikováním je možné změnit spoustu věcí v našem životě. 

Jak říká Petřina učitelka Sharon Gannon: “With repetition the magic is forced to arise.”

Pozn. workshop není vhodný pro úplné začátečníky.