Vinyasa jóga pro začátečníky

Pokud přemýšlíte, že začnete s jógou, máte rádi plynulý pohyb a dáváte přednost pravidelnému cvičení, připravili jsme pro Vás tento kurz Vinyása jógy pro začátečníky. 

IMG_5009.JPG

V našem kurzu si díky individuálnímu přístupu a kontinuální výuce osvojíme základy dýchání, jógových pozic a sestav, a jógové filozofie. 

Každý zároveň bude mít šanci cvičit sestavy doma, a možnost tedy ještě znásobit pozitivní účinky na tělo a mysl. S opakovanou praxí se výsledky dostaví sami a díky disciplíně, vybudované pravidelným cvičením, můžete pozorovat zlepšení i ve sféře každodenního života.

Pokud chcete začít s pravidelnou jógovou praxí nebo si připomenou pár detailů ohledně nastavení v některých pozicích, tento kurz je právě pro Vás. 

Petr Síla

Jógu jako fyzickou praxi jsem objevil asi před 2 lety a okamžitě jsem se zamiloval do pocitů těla nabitého energií a mysli uklidněné disciplínou. Krásu jógy spatřuji v její komplexnosti a využitelnosti v každodenním životě. Hned od začátku jsem si oblíbil dynamičtější formy cvičení. Avšak postupem času mi k srdci začala přirůstat i pomalejší jin jóga. Stejně jako v životě je někdy potřeba zvýšit otáčky, někdy zase musíme umět vypnout a nechat se volně unášet proudem událostí.