Tanec pro Vláďu

Rádi bychom vás pozvali na neděli 1. září, kdy v Yogame proběhne akce „Tanec pro Vláďu“. Možnost pořádat tuto akci nám nabídla Lenka Robinson a ani chvilku jsme neváhali…

vladamikulas

Já osobně jsem se s Vláďou setkal jednou před cca 12 lety, kdy jsem jel s kamarády na jógový víkend do Poděbrad, který Vláďa organizoval. 

Byl to jeden z mých prvních jógových víkendů a dodnes se mi vybavuje skvělá atmosféra, kterou Vláďa pro nás pro všechny na víkendu vytvořil. Bohužel ne vždycky se v životě dějí věci tak, jak bychom si představovali….

Vláďa onemocněl ALS (amyotrofickou laterální sklerózou)…nemocí, která je nevyléčitelná. Ve všech možných „chytrých a moudrých“ knížkách se dočteme, jak důležité je, pokud nás potká v životě nějaká nepříjemná či vážná věc…jak se k tomu postavíme. 

A Vláďa se k tomu postavil čelem a s vervou jemu vlastní. Ostatně názor si můžete udělat sami (https://showjanakrause.cz/portfolio/vladimir-mikulas/?fbclid=IwAR2vGKAHLVUZnda4Mp1f42xhDVk3FM2Crx9yPJ0qbPvX36SS1HrP9K7sj6I)

Katarina Mikulandová dostala nápad jak Vláďovi a jeho rodině v této těžké žívotní etapě pomoct a rozjela vlak, který se nedá zastavit. V září proběhnou po České republice lekce, jejichž výtěžek půjde na transparentní účet u FIO banky č.ú.: 2501658336/2010

Ve studiu YOGAME proběhnou v neděli 1. 9. lekce jógy, ve jménu podpory, lásky, přátelství.


Přijďte podpořit Vláďu, sebe, nás.


Pokud byste rádi podpořili, ale nemůže přijít, věřím, že každá mince zaslaná na účet bude oceněna.

Jelikož máme omezenou kapacitu sálů, udělejte si, prosím, rezervaci. Cena v rezervačním formuláři je nulová. Budeme rádi, když Vláďovi přispějete libovolnou částkou zde na recepci ve studiu. 

Děkujeme a budeme se na vás všechny těšit. 

Honza & Lenka & Eva & Adéla & Jožo & Irena