Jóga pro začátečníky

Již nějakou dobu cvičíte a máte pocit, že se Vaše praxe nikam neposunuje? Nebo se již delší dobu odhodláváte, že začnete, ale stydíte se, protože si myslíte, že Vám již není „20“? Nebo nejste úplně ve formě a myslíte si, že budete ostatní zdržovat? Nebo prostě chcete začít s jógou….

Tak právě pro Vás máme v Yogame „Kurzy jógy pro začátečníky“

iyengar

Neslíbíme Vám, že si za dva měsíce dáte „nohu za hlavu“. Co vám ale slíbíme je, že na Vás budeme dohlížet a dávat pozor.

Používáme pomůcky….Lekce Iyengar/Hatha jógy jsou jednoduché, přesné a zároveň i trochu „přísné“…a to v tom, že dbáme na detail – používáme pomůcky – bločky, destičky, deky, bolstery, pásky. Každou pozici díky těmto pomůckám můžete cvičit tak, jak se opravdu má.

Nenecháme Vás do pozice dostat za každou cenu…navedeme Vás, jak použít pomůcky a nepřetěžovat například záda. Ze začátku budete po lekci cítit každý sval. A pokud budete cvičit pravidelně, uvidíte, jak rychle můžete v józe postupovat. A hlavně….jak Vám jóga dělá dobře. 

2 lekce jógy navíc….Kurz je časově omezen a lekce není možné si nahradit. Ovšem každému z Vás nahrajeme spolu s kurzem 2 další lekce. Pokud tedy budete chodit pravidelně, máte 2 lekce navíc. Pokud se stane že zameškáte, můžete je použít jako náhradu. Lekce mají platnost 1 rok.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně cvičení, zda je pro Vás vzhledem k případným zdravotním omezením vhodné…zavolejte nebo napište...

Těšíme se na Vás :)

Yogame studio