Úplňková gongová koupel s Irenou Shanti

Jemná jóga, meditace a hluboká relaxace v gongové zvukové koupeli

gong

Večerem poplujeme na vlně jemné Kundalini jógy, meditace a zvukových vibracích různých nástrojů a terapeutického symfonického gongu, které mají velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovují tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla.

Irena Shanti pracuje se zvukovými vibracemi, rostlinami, dechem a pohybem se záměrem otevřít a prozkoumat vnitřní prostor způsobem, kdy nastává harmonie a léčivé sebeuvědomění si svého tvořivého potenciálu. Je lektorkou kundaliní jógy a meditací, hormonální jógové terapie a jógy zvuku. Irena je vyškolena v terapeutickém užití zvukových vibrací a kundalini jógy, energetického léčení a šamanských praktik. Certifikovaný Gong Master. Zakladatelka Akademie vnitřního vědomí.  www.kundaliniprague.cz  Irena vede své lekce v českém, a pokud je třeba, i v anglickém jazyce.

S SEBOU: pohodlné oblečení, příp. vodu v uzavíratelné láhvi, případně šátek na přikrytí očí či podložení hlavy při relaxaci. Podložky a deky ve studiu jsou, ale můžete si přinést své, pokud chcete.