1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Jóga pro začátečníky

Již nějakou dobu cvičíte a máte pocit, že se Vaše praxe nikam neposunuje? Nebo se již delší dobu odhodláváte, že začnete, ale stydíte se, protože si myslíte, že Vám již není „20“? Nebo nejste úplně ve formě a myslíte si, že budete ostatní zdržovat? Nebo prostě chcete začít s jógou….

Tak právě pro Vás máme v Yogame „Kurzy jógy pro začátečníky“.

Neslíbíme Vám, že si po ukončení kurzu dáte „nohu za hlavu“.

Co Vám ale slíbit můžeme je, že na Vás budeme dohlížet a dávat pozor.

Používáme pomůcky….Lekce Iyengar/Hatha jógy jsou jednoduché, přesné a zároveň i trochu „přísné“…a to v tom, že dbáme na detail – používáme pomůcky – bločky, destičky, deky, bolstery, pásky. Každou pozici díky těmto pomůckám můžete cvičit tak, jak se opravdu má.

Nenecháme Vás do pozice dostat za každou cenu…navedeme Vás, jak použít pomůcky a nepřetěžovat například záda. Ze začátku budete po lekci cítit každý sval. A pokud budete cvičit pravidelně, uvidíte, jak rychle můžete v józe postupovat. A hlavně….jak Vám jóga dělá dobře.

Kurz je časově omezen. A protože chápeme, že v současné době může plány na cvičení překazit nečekaná událost, všechny lekce je možné si nahradit nejdéle do konce trvání kurzu.

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně cvičení, zda je pro Vás vzhledem k případným zdravotním omezením vhodné - zavolejte nebo napište.

Těšíme se na Vás

#atjenamdobre

Lektor Jožo Rabara

Jožo Rabara se józe začal věnovat v roce 2006. Od roku 2011 se věnuje Iyengar józe a v roce 2018 získal po tříletém studiu certifikát úrovně Introductory II. Iyengar jóga si Joža získala uceleností a systematičností rozvoje těla a duše. Díky ní začal do hloubky chápat své tělo, hledat souvislosti, rozvíjet to, co ho baví a překonávat to, co vnímá jako své nedostatky.

Jožovy lekce, používající hojně pomůcky, si vás získají přesností provedení pozic, důmyslnými průpravami, promyšlenými sestavami a úžasným množstvím variací. Postará se o to, aby pro vás pozice byly proveditelné a prospěšné, ať už máte zdravotní omezení nebo jste naprosto zdraví a zdatní. Jožo v sobě snoubí preciznost s vlídností, hloubku s lehkostí a jeho lekce jiskří osobitým humorem.

přihlašte se na aktuálně vypsané kurzy

jógy pro začátečníky

Kurz spadá do programu YOGAMEPLUS, tedy pokud k nám chodíte pravidelně,

načteme vám z ceny zpět až 15% na váš zákaznický účet.