1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Jóga pro

spokojenou páteř

7. 10. – 9. 12.

st 17:30 – 19:00

– zvýhodněná cena 2250 czk platí při rezervaci a uhrazení kurzu do 15. 9. – poté je cena kurzu 2450 czk.

– všechny lekce z kurzu je možné si nahradit do konce trvání kurzu na Lucčině lekci ve studiu Akasha

Páteř odpovídá za veškerý náš pohyb. Vše, čím jsme, se nějak pojí s páteří – orgány, tkáně, systémy, vědomí, to vše se propojuje s páteří a jejími částmi. Když je páteř živá a nezatížená napětím a pohybovými i posturálními návyky, je aktivní a velmi snadno a citlivě reaguje. Pohyb by nás měl vést k pěstování odolnosti a vnitřní propojenosti a celistvosti, která umožňuje tělu, aby se pohybovalo harmonicky a ladně - navenek i pocitově uvnitř. Na kurzu se naučíte vnímat a zapojovat páteř tak, aby to pro vás bylo zdravé a prospěšné a aby to prospělo našemu tělu, mysli i energetickému naladění. Součástí kurzu jsou i studijní materiály, sestavy a krátká videa pro domácí cvičení.

#atjenamdobre

Lektorka Lucie Königová

Lucie je certifikovanou lektorkou jógy a jógové terapie. Od roku 1998, kdy se józe začala věnovat, absolvovala celou řadu jógových výcviků, včetně Svastha Yoga and Ayurveda Training a Svastha Yoga Therapy Training s rodinou Mohanových, přímých pokračovatelů legendárního Krišnamačárji. Lucie vede učitelský výcvik Jóga jako vědomá cesta. Čerpá také z ájurvédy, kineziologie, přirozeného pohybu a řady somatických disciplín.

Lucie má výjimečné vnímání těla i mysli, osobitý styl výuky a bohaté zkušenosti s přizpůsobováním tradiční jógy dnešním tělům a myslím studentů. Její lekce jsou uceleným zážitkem pro tělo i duši, plně rozvíjející vnímavost. Lucie vyzařuje klid, vyrovnanost a laskavou moudrost, kterou ovšem probleskují zvídavost, hravost a spontánnost. Vyzkoušejte a vaše klouby i srdce vám poděkují!

přihlašte se na aktuálně vypsané kurzy

Jóga pro spokojenou páteř

Kurz spadá do programu YOGAMEPLUS, tedy pokud k nám chodíte pravidelně,

načteme vám z ceny zpět až 15% na váš zákaznický účet.