1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Pružný a Pružnější

aneb

hypermobilita v józe

ne 13. 9. / 10:00 – 13:00

Cvičení jógy bývá často spojováno s pružností a až zázračnou ohebností.

Zatímco pro některé je nedostižnou metou, jiní se do jógy zamilují právě proto, že jsou jak z gumy a že jim „to tak nějak samo jde“. Řada studentů a instruktorů je hypermobilních a to, jak a co cvičí, jim někdy velmi pomáhá, jindy naopak ubližuje.

Jak ale poznáme, kdy se dokáží protáhnout svaly a klouby pohybovat v plném rozsahu a kdy se pohybujeme na úkor svých kloubů?

Na semináři se dozvíte, jak spolu tyto příznaky souvisí a jak vám může jóga spolu s ájurvédou pomoci najít a respektovat hranice nejen v pohybu a spočinutí, ale i v myšlení, cítění a vztahování se k sobě i druhým.

Napadlo vás někdy, proč vás nebo vaše studenty krom prolomených loktů v kočce, psovi a stojce, prolomených kolen vestoje a tendenci k častému vymykání kotníků trápí i velmi nízký krevní tlak, chladné ruce a nohy, bolesti v bedrech a kříži při delším stání, problémy se štítnou žlázou, migrény, častá únava, přecitlivělost, podrážděnost, slabé zažívání nebo různá autoimunitní onemocnění?

#atjenamdobre

Lektorka Lucie Königová

Lucie je certifikovanou lektorkou jógy a jógové terapie. Od roku 1998, kdy se józe začala věnovat, absolvovala celou řadu jógových výcviků, včetně Svastha Yoga and Ayurveda Training a Svastha Yoga Therapy Training s rodinou Mohanových, přímých pokračovatelů legendárního Krišnamačárji. Lucie vede učitelský výcvik Jóga jako vědomá cesta. Čerpá také z ájurvédy, kineziologie, přirozeného pohybu a řady somatických disciplín.

Lucie má výjimečné vnímání těla i mysli, osobitý styl výuky a bohaté zkušenosti s přizpůsobováním tradiční jógy dnešním tělům a myslím studentů. Její lekce jsou uceleným zážitkem pro tělo i duši, plně rozvíjející vnímavost. Lucie vyzařuje klid, vyrovnanost a laskavou moudrost, kterou ovšem probleskují zvídavost, hravost a spontánnost. Vyzkoušejte a vaše klouby i srdce vám poděkují!

přihlašte se na aktuálně vypsané lekce a workshopy

s Lucií Königovou

Masterclass spadá do programu YOGAMEPLUS, tedy pokud k nám chodíte pravidelně,

načteme vám z ceny zpět až 15% na váš zákaznický účet.