O nás

Studio YogaMe bylo založeno v roce 2010 z čisté vášně pro jógu jako odkaz moudrosti indických mistrů. 

Naším záměrem je nabízet místo, kde mohou lidé všech věkových kategorií cvičit jógu se špičkovými lektory způsobem, který zcela respektuje původní principy těchto technik.

Sídlíme v centru Prahy na Národní třídě, tedy v lokalitě výborně dosažitelné ze všech částí metropole.

Obrázek

Galerie

Yoga 1small.jpg_DSC1262.jpgYoga 3small.jpg

Rezervace lekcí

OBECNÉ

Rezervace lekcí probíhají přes mobilní aplikaci „Yogame studio“, která je zdarma ke stažení v Apple store nebo Obchod play pro telefony s Android systémem.

Pokud nemáte možnost stáhnout si aplikaci do telefonu, rezervace lekcí je možná přes www.mindbodyonline.com (přihlašovací údaje jsou stejné jako do aplikace)

 

PŘIHLAŠOVACÍ ÚDAJE

Pro přihlášení použijte Váš email zadaný při registraci ve studiu. Heslo při prvním přihlášení si vytvoříte sami tak, že použijete funkci „zapomenuté heslo“ a na Váš email vám bude zaslán link, kde si můžete heslo vytvořit.

 

REZERVACE

Jednotlivé lekce je možné rezervovat 6 měsíců předem. Každá lekce má vzhledem ke svému charakteru jinak nastavený maximální počet účastníků.

 

STORNO

Lekce je možné zrušit 7 hodin před jejich začátkem (výjimkou jsou Ranní lekce od 7:30 a Polední lekce, kdy je lhůta pro zrušení 1 hod). Pokud dojde ke zrušení v kratším termínu, než je výše uvedeno, je studio oprávněno lekci odečíst. 


Časté otázky

JSOU VE STUDIU K DISPOZICI PODLOŽKY?

-Ano. Podložky jsou zdarma k zapůjčení. Z hygienických důvodů je ovšem vhodnější mít podložku svoji. 


JE TŘEBA JEDNOTLIVÉ LEKCE REZERVOVAT?

-Ano. Vzhledem k omezené kapacitě sálu je lepší mít místo rezervované. Bližší informace o tom, jak rezervace fungují naleznete ZDE.


JE JÓGA VHODNÁ PRO TĚHOTNÉ?

-Ano. Je důležité začít cvičit až po 13. týdnu těhotenství a pouze se souhlasem lékaře. V těhotenství je možné v našem studiu navštěvovat pouze speciální lekce určené pro těhotné. 


AKCEPTUJETE VE STUDIU KARTU MULTISPORT?

- Ano. Kartu Multisport akceptujeme na 60 min lekce. Doplatek na delší lekce není možný.