Laura Crowe: Kurz základní sebepéče

Pondělky odpoledne
21.1. - 25.3.
čas: 16:15-17:15
lektor Laura Crowe

Cena: 1800 Kč
Záloha: 800 Kč

Ke kurzu vám nahrajeme na účet 2x 60 min lekce, které můžete využít jako náhradní. Pokud ovšem budete chodit pravidelně, máte tak 2 lekce navíc :)

Rezervovat

Hodinovka s Laurou Crowe, během které oživíme tělo, duši i ducha.

laura face.png

Kurs je postaven jako eklektická směs jógy, kontemplace, meditace a práce s emocemi jako s obrovskými zásobárnami energií, kterou se většinou bojíme využít. Nečekejte však žádnou skupinovou psychoterapii nebo dlouhá sezení :-) Během hodiny budeme převážně cvičit s důrazem na určité aspekty dle tématu lekce. Lekce je intimním odhalením Lauřiny vlastní jógové praxe tak, jak se vyvinula během více než posledních dvaceti let téměř každodenního jógování. Ti, kdo Lauru znají blíže, vědí, že sebepéče nepatří k jejím přirozeným talentům, a vše, co bude na lekci prezentováno, je opravdu odžité, někdy s odřenýma ušima, někdy s dojemnými doteky milosti Boží :-) Budeme rádi, když z lekce budete odcházet s pocitem, že jste se autentickým způsobem dotkli svých hlubin a to setkání bylo dobré.


Laura Crowe:

Laura denně cvičí jógu skoro dvacet let a učí více než deset. Více než dekádu se věnovala aštanga vinjása józe, ale pak se "utrhla ze řetězu" a věnuje se józe eklektickým způsobem. Učí vždy to, co zároveň sama cvičí, takže i její lekce se posunuly z aštanga vinjása jógy do "free-style" vinjásy.