ZVUKOVÁ KOUPEL s Irenou Shanti

Úplňkovým večerem proplujeme na vlnách zvuku, dechu, jemné jógy a meditace.

gong

Na naší nejhlubší úrovni jsme čistá energie, a energie není nikdy nehybná – vibruje v tónech, vlnových délkách, cyklech a frekvencích. V každém momentě je naše vědomí vytvářeno milióny chemických reakcí, které spolu plně rezonují, vytvářejí tóny a frekvence. 

Gong je považován za jediný instrument, který vytváří tóny a polyfonní tóny, které rezonují s naší vlastní existencí. Silné kosmické zvuky, které vycházejí z gongu, pronikají do každé buňky v těle, které se ladí v harmonii s tímto biologickým zvukem. Gong nás uvolňuje na nejhlubší úrovni, zklidňuje mysl a čistí cestu pro léčení, kreativitu a vytváří posvátný prostor, který přináší klid v srdci. 

Zvuková koupel ve vibracích terapeutických symfonických gongů má velmi silný léčivý efekt na nervový systém a mysl, obnovuje tělo na buněčné úrovni. Zvuk těchto harmonických vibrací nastoluje hluboký meditativní stav, kdy mozkové vlny a tělo jsou v harmonii a nastává obnova celkové rovnováhy spolu s hlubokým uvolněním, kdy energie může volně proudit do všech částí těla, nastoluje proces sebeléčení a napomáhá spojení s hlubšími úrovněmi vědomí.

Irena Shanti pracuje se zvukovými vibracemi, rostlinami, dechem a pohybem se záměrem otevřít a prozkoumat vnitřní prostor způsobem, kdy nastává harmonie a léčivé sebeuvědomění si svého tvořivého potenciálu. Je lektorkou kundaliní jógy a meditací, hormonální jógové terapie a jógy zvuku. Irena je vyškolena v terapeutickém užití zvukových vibrací a kundalini jógy, energetického léčení a šamanských praktik. Certifikovaný Gong Master. Zakladatelka Akademie vnitřního vědomí.  www.kundaliniprague.cz  Irena vede své lekce v českém, a pokud je třeba, i v anglickém jazyce.

S SEBOU: pohodlné oblečení, příp. vodu v uzavíratelné láhvi, případně šátek na přikrytí očí či podložení hlavy při relaxaci. Podložky a deky ve studiu jsou, ale můžete si přinést své, pokud chcete.