Začátečníci (úplní i věční): Iyengar jóga

Pondělky odpoledne
22.1. - 23.4.
čas: 16:15-17:15
lektor Apolena Tůmová

Cena: 2145 Kč
Záloha: 645 Kč

3 lekce je možné si nahradit na libovolné otevřené 60 min lekci do konce trvání kurzu. Kurz neprobiha v pondělí 2. dubna.

Rezervovat

Středy večer
24.1. - 11.4.
čas: 19:10-20:40
lektor Martina Slavikova

Cena: 2700 Kč
Záloha: 700 Kč

3 lekce je možné si nahradit na jiné otevřené lekci nejdéle do konce trvání kurzu.

Rezervovat

Jsou různé druhy jógy, respektive různé přístupy ke cvičení...a každému vyhovuje něco jiného. Pokud vám nejde o výkon, dát si "nohu za hlavu", ale o přesné nastavení pozic, tak tento kurz je určen právě Vám. 

Kurz je vhodný pro všechny. Bez rozdílu věku, ztuhlého svalstva či předešlou zkušeností s jógou. 

iyengar

Na kurzu se budete učit Iyengar jógu...systém cvičení, který vychází z tradičních jógových technik a byl vypracován BKS Iyengarem a je po celá desetiletí považován za jeden z nejucelenějších a nejpropracovanějších systémů. 

Jednotlivé asany (cviky) se neliší od ostatních druhů jógy. Co je odlišuje, je jejich precizní provedení a důraz kladený na techniku cvičení. Typickým pro Iyengar jógu je použití pomůcek (bločky, pásky, bolstery), které umožní stejně důsledné provedení jednotlivých pozic jak začátečníkům, tak pokročilým či lidem s velkou ztuhlostí svalů. 

Kurz je tedy opravdu vhodný pro všechny. Ať pro úplné začátečníky, tak pro ty z vás, kteří již nějakou dobu cvičíte a rádi byste si jednotlivé pozice naučili opravdu důkladně. 

Kurz vedou certifikované lektorky Iyengar jógy Martina nebo Apolena.