Kundalini joga s Amambirem: Odstřihnutí vláken z minulých vztahů

Pro ty, kteří jsou na duchovní cestě, je naléhavá nutnost pročišťování, aby mohli jít kupředu a růst. V tomto aktu osvobození prostřednictvím naší disciplíny přichází poznání, že můžeme v sobě nést vazby, které si v sobě neseme z minulosti.

Amanbir

Těžké vztahy a naše vazby na ně mohou ovlivnit naše činy a způsob, jakým vnímáme sami sebe. Mohou ovlivňovat dynamiku toho, jaké vztahy vstupují do našich životů. Na tomto semináři se budeme snažit přerušit energetická vlákna, která nás zbytečně spoutávají. Odstraňování připoutaností, které v sobě neseme, nezdravých vzorců a vztahů. Budeme pracovat s kundalini jógou a meditací, abychom se osvobodili. Osvobodili své srdce a mysl. /Seminář je součástí programu Akademie vnitřního vědomí www.kundaliniprague.cz 

Joe Amanbir Young působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy.  Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho  vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní  učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů  v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.