Podzimní víkendové semináře s Jožou Rabarou

OD STOJNÝCH POZIC PŘES ZÁKLONY AŽ PO POZICE V SEDĚ
28.10.
čas: 14:00-17:00
lektor Jožo Rabara
OBSAZENO

Cena: 670 Kč
Záloha: 670 Kč

Rezervace náhradníků

OD PŘEDKLONŮ K ZÁKLONŮM
16.12.
čas: 9:30-12:30
lektor Jožo Rabara

Cena: 670 Kč
Záloha: 670 Kč

Rezervovat

Připravili jsme pro Vás serii tří podzimních seminářů s Jožou Rabarou. Témata jednotlivých seminářů budou 

1) Chodidla a nohy

2) Stojné pozice a pozice v sedě 

3) Záklony

Jozo rabara

1) CHODIDLA A NOHY

V prvním z podzimních seminářů se zaměříte na chodidla a nohy jako celek a základní kámen stojných pozic. V intenzivní tříhodinové lekci nejprve probudíte chodidla, rozhýbete kotníky a povíte si více o stabilizaci kolen. 

Za pomoci bloků, pásků či židlí si vyzkoušíte základní pozice, které budete vnímat obzvlášť pozorně se zaměřením na jejich ukotvení. 

Workshop je určený jak pro pokročilé, tak i pro začínající. Prostě pro všechny, kteří se o jógu a pozice zajímají do hloubky. 

2) OD STOJNÝCH POZIC PŘES ZÁKLONY AŽ PO POZICE V SEDĚ

Druhý jógový workshop s Jožou bude zaměřený na pozice v sedě. Rotace prostřídáte s předklony. Začnete rozehřátím ve stojných pozicích a záklonech.

Předklony nás učí pokoře a odevzdání se sama sebe. Na rozdíl od stojných pozic, kde používáme většinou velké svaly, v pozicích v sedě máme možnost se dostat více do hloubky – a to ne pouze našeho fyzického těla, ale i mysli. Abyste udrželi naší pozornost bdělou, budete předklony střídat s rotacemi, které vaši vnitřní energii rozproudí.

3) OD PŘEDKLONŮ K ZÁKLONŮM

V posledním letošním semináři s Jožou se zaměříte na záklonové pozice. Před tím však rozhýbete tělo předklony, abyste připravili záda na opačný pohyb…na záklony.

Záklony posilují svaly středu těla a zad, učí nás sebedůvěře a rozmanitosti pohybu. Zaměříme se na odstranění negativní energie, otvírání srdce a probuzení vnitřní energie.

Jožo Rabara je certifikovaný lektor hatha jogy, momentálně student 3. ročníku učitelského kurzu Iyengar jógy. Na lekcích a workshopech používá pomůcky jako jsou bolstery, pásky, židle či bloky.