Amanbir Young: 5 denní ranní jogínská očista

The Spring is the most powerful time to cleanse the body and to create a solid foundation for your health and fitness.  Based on the teachings of Yogi Bhajan and the healing traditions of Eastern and Ayurvedic Medicine, the Yogic Cleance builds on the power of a group dynamic and has supported profound change in the lives of hundreds of students.

amanbiryougn

Během pěti dnů budeme dodržovat doporučený výživný vegánsko-alkalický dietní režim, očistný proces podpoříme léčebnými bylinami, poradenstvím a každé ráno specifickým jógovým cvičením a meditacemi. Celý detoxikační proces aktivujeme rovněž stimulací akupunkturních bodů, které napomáhají nastolit v těle harmonii azmírnit chutě. Tato jogínská očista je velmi jemná, ale účinná. Na rozdíl od jiných radikálních diet či půstů, kdy dochází ke zbytečnému stresu na tělo i psychiku, projdeme očistným procesem, který aktivuje hlubokou změnu v našem těle i psychice a navrátí je zpět do přirozeného stavu rovnováhy.

Amanbir:

Joe Amanbir Young působí v New Yorku jako učitel kundalini jógy, starověké linie jógy. Jeho semináře jsou známé dynamickým a praktickým přístupem a spojením jeho vřelosti, smyslem pro humor, a léty zkušeností. Amanbir pracuje též jako léčitel vzdělaný v mnoha oblastech. Studoval akupunkturu, východní medicínu, astrologii, bylinnou terapii, numerologii, a NADA terapii pro drogově závislé. Nyní učí v rámci mnoha mezinárodních seminářů v oblasti terapeutické jógy a tradiční orientální medicíny.